Jak geje uprawiają seks i jakie wiąże się z tym ryzyko?

jak-geje-uprawiaja-seks

Osoby heteroseksualne często interesuje jak geje uprawiają seks w swoim towarzystwie. Wielu ludziom wydaje się, że osoby homoseksualne wykonują nie wiadomo jakie pozycje czy też robią rzeczy z kosmosu. Wcale tak nie jest. Poniżej znajdziesz kilka sposobów opisujących możliwości uprawiania seksu z gejem oraz poznasz ryzyka z nim związane.

Ładni chłopcy chcą Cię poznać. Odpowiesz im?
KLIKNIJ, SPOTKAJ SIĘ, RUCHAJ DO WOLI!!!

Seks randki w Twoim mieście. Umów się na randkę już teraz.

Dotykanie i całowanie

Podstawową formą erotyzmu to dotykanie i całowanie to dokładnie to, na co to wygląda; odpowiadając sobie nawzajem i odkrywając swoje ciała, używając ust, rąk, nóg, kolan lub czegokolwiek, co sprawia przyjemność.

Ryzyko?
• Często dotykanie i całowanie jest bezpieczne, chociaż istnieje możliwość przeniesienia wirusa HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową, jeśli masz otwarte rany i skaleczenia.

Wzajemna masturbacja

Wzajemna partnerska masturbacja to masturbacja (walenie konia) partnera i jego masturbacja. Możesz uczynić to częścią swojej gry wstępnej lub kontynuować to, dopóki jedno z was lub oboje nie dojdziecie.

Ryzyko?
• Wzajemna masturbacja jest bezpieczna, o ile żadne z nasienia twojego partnera nie dostanie się do żadnych skaleczeń ani ran.

Seks oralny

Słynny seks oralny czyli (fellatio) polega na używaniu ust do stymulacji penisa partnera, zazwyczaj poprzez lizanie i ssanie, obciąganie.

Ryzyko?
• Seks oralny jest bezpieczny, jeśli nie dostaniesz spermy w ustach.
• Ryzyko przeniesienia wirusa HIV jest niskie, szczególnie jeśli masz skaleczenia lub wrzody w jamie ustnej lub ból gardła.
• Wirus opryszczki może powodować opryszczkę narządów płciowych i opryszczkę – więc jeśli masz opryszczkę wokół ust i uprawiasz seks oralny, Twój partner może zarazić się opryszczką narządów płciowych.
• Niektórzy mężczyźni wybierają prezerwatywę podczas seksu oralnego. W sprzedaży dostępne są prezerwatywy smakowe do seksu oralnego.
• Jeśli masz wazelinę na ustach i uprawiasz seks oralny partnerowi który nosi prezerwatywę lateksową, prezerwatywa może pęknąć, ponieważ produkty na bazie oleju mogą niszczyć lateks.

Seks analny

Jedna trzecia gejów decyduje się nigdy nie uprawiać seksu analnego. Kolejna trzecia czeka, aż zostaną w długotrwałym związku. Nie ma nic złego w czekaniu, aż pojawi się odpowiednia osoba: nie ma nic złego w tym, że nie chce się uprawiać seksu analnego. Masz prawo wybrać to co lubisz seksualnie i nie powinieneś czuć, że musisz się zobowiązać do czegokolwiek, czego nie chcesz robić. Są na przykład różne pozycje seksualne gejów, które umożliwiają w różny sposób urozmaicać swoje zabawy erotyczne.

Seks analny polega na włożeniu penisa do odbytu partnera lub odwrotnie. To pobudzi prostatę osoby uprawiającej seks analny. Aby uprawiać seks analny, musisz użyć lubrykantu na bazie wody. Wmasuj odrobinę lubrykantu w odbyt, aby rozluźnić zwieracz. Penis powinien powoli wchodzić do odbytu. Pozwól mięśniom się rozluźnić: jeśli któryś z partnerów odczuwa ból, natychmiast przestań – zawsze możesz spróbować później, kiedy będziesz bardziej zrelaksowany.
Jeśli to twój pierwszy raz, zacznij powoli. Seks obejmujący seks analny jest często określany jako pieprzenie. Jeżeli nadal interesuje Cię jak geje uprawiają seks to przeczytaj dalej poniższy artykuł.

Ryzyko?
• Seks analny bez zabezpieczenia niesie ze sobą wysokie ryzyko przeniesienia wirusa HIV.
• Jeśli uprawiasz seks analny, powinieneś nosić prezerwatywę, aby znacznie zmniejszyć ryzyko przeniesienia wirusa HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową. Dowiedz się jak używać prezerwatyw, sprawdź swój rozmiar oraz jak kupić dobre, certyfikowane prezerwatywy.
• Używaj dużej ilości lubrykantu na bazie wody i nie używaj lubrykantu na bazie oleju, takiego jak wazelina z prezerwatywami lateksowymi (prawie wszystkie prezerwatywy są wykonane z lateksu, z wyjątkiem specjalistycznych prezerwatyw bezlateksowych, np. Prezerwatyw Avanti), ponieważ prezerwatywa się rozpadnie.

Palcowanie

Palcowanie to użycie palców do stymulacji zewnętrznej części odbytu lub penetracja odbytu partnera palcami w celu stymulacji prostaty. Najłatwiej będzie to z nawilżaczem.

Ryzyko?
• Istnieje niskie ryzyko przenoszenia chorób przenoszonych drogą płciową podczas palcowania, zwłaszcza jeśli płyny ustrojowe lub kał są przekazywane między partnerami.
• Jeśli jesteś silny lub masz ostre paznokcie, możesz rozerwać skórę wewnątrz lub na zewnątrz odbytu, co ułatwiłoby przenoszenie wirusa HIV podczas seksu analnego.
• Jeśli wolisz, użyj lateksowej rękawicy.

Rimming

Technika rimming to używanie języka do stymulacji odbytu partnera. To technika dla osób bardziej zaawansowanych.

Ryzyko?
• Rimming niesie ryzyko infekcji, chociaż jest mało prawdopodobne, że zostanie przeniesiony HIV.
• Najlepiej używać i bariery jamy ustnej, takiej jak koferdam.

Zabawki erotyczne

Zabawki erotyczne mają wiele kształtów i rozmiarów, z bateriami, które wibrują (wibratory) lub bez baterii (wibratory / korki analne / kulki analne / itp.). Ilość akcesorii i zabaweki jest zbyt obszerna, aby je wymienić.

Ryzyko?
• Podczas wymiany zabawek erotycznych między partnerami użyj świeżej prezerwatywy na zabawce lub umyj ją w gorącej wodzie z mydłem, aby uniknąć mieszania płynów ustrojowych.

Fisting

Fisting przebiega tak samo jak palcowanie, z wyjątkiem tego, że wkładasz wszystkie palce, dłoń i prawdopodobnie część ramienia do odbytu partnera. Będziesz musiał używać dużo lubrykantu, a może się okazać, że umieszczenie palców w pięści nie jest najłatwiejszym sposobem na pobudzenie partnera.

Ryzyko?
• Fisting ma niskie ryzyko przenoszenia chorób przenoszonych drogą płciową. Jednak ponieważ jest tak inwazyjny, bardziej prawdopodobne jest uszkodzenie odbytu, co może zwiększyć prawdopodobieństwo przeniesienia chorób przenoszonych drogą płciową.
• Noś rękawicę lateksową i używaj dużej ilości lubrykantu na bazie wody.
• Idź bardzo powoli i ostrożnie. Fisting wymaga dużej delikatności, troski i cierpliwości.

Niektóre z tych rodzajów seksu mogą wydawać się przerażające i zbyt intensywne; a może wydają się oswojone. Zawsze pamiętaj, że to twoje ciało i że zawsze masz prawo powiedzieć „NIE”, bez względu na to, co powiedziałeś wcześniej i bez względu na to, co robisz w danym momencie. Teraz już wiesz jak geje uprawiają seks.